Şirketler ve Ticaret Hukuku

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Ticari şirketlerin kuruluşu, işleyişi ve sonlandırılması dahil tüm aşamalarında müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yerli ve Uluslararası şirket birleşmeleri ve devralma işlemlerinin hazırlanması ve sürecin takibi.

İş ortaklığı (joint venture) ve konsorsiyum sözleşmelerinin hazırlanması ve takibi, proje geliştirme sözleşmeleri, münhasırlık anlaşmaları, faktoring, acente ve distribütörlük sözleşmeleri, komisyon-aracılık sözleşmeleri, sair ticari sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi, takibi ve yorumlanması, Uluslarası ticari anlaşmalar, uluslararası ticari anlaşmazlıkların tahkim yoluyla çözümü, Konkordato ve iflas işlemlerinde sürecin başlatılıp sonlandırılmasına kadar tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti ve proje desteği sunmaktayız. Konkordato projesinin hazırlanması, tadili, konkordato başvurusunun yapılması, konkordato ilanıyla başlayan sürecin yönetilmesinde müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Elektronik ticarete ilişkin esas ve usuller ile e-ticaret sözleşmelerinin hazırlanması, müzakere ve yorumlanması, ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümünde de müvekkillerimize hukuksal destek sunuyoruz.

Müvekkillerin ticari iş ve faaliyetlerinin haksız rekabet hukukuna uygunluğunu sağlayıcı danışmanlık ile hâkim durumun kötüye kullanılması ve rekabeti sınırlayıcı anlaşmalara ilişkin hukuksal hizmet sunuyoruz.

Ticaret hukuku ve Şirketler hukuku alanında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak, her biri alanlarında uzman ve tecrübeli avukat kadromuzla müvekkillerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

İletişim

Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bir iş günü içerisinde size geri dönüş yapabiliriz. Aceleniz varsa, bizi şimdi arayın.

+90(312)427-72-20

iletisim@pak.av.tr Pzt – Cmt 09:00-18:00

Mesaj Gönder