İş Hukuku

İş Hukuku

Ofisimiz,  işyerindeki çalışma koşullarının İş Kanunu ve iş sözleşmesine uygun hale getirilmesi, işverenle çalışan arasındaki uyuşmazlıkların pratik yollardan çözümü hususunda gerek işveren pozisyonundaki müvekkillerimize, gerekse çalışanlara danışmanlık hizmeti vermektedir. 

İşçi ve işyeri nakilleri – birleşme ve devralmada, özelleştirmede çalışanların hukuksal durumu, ortaklık devrinde çalışanlarla ilgili sorumluluk vb. konularında  müvekkillerimize  danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İş Kazası nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları, tazminat hukuku alanındaki deneyim ve birikimimizin ayrıca parçası olmakla faaliyet alanlarımız arasındadır.  

Kıdem ve ihbar tazminatı ile fazla çalışma alacağı ve diğer işçi alacaklarının dava yoluyla veya alternatif çözüm yolları üzerinden tahsili için avukatlık hizmeti sunmaktayız.  

Belirli veya belirsiz süreli iş sözleşmesi hazırlanması, İş akdinin İkale Sözleşmesi ile sonlandırılması, Sulh Sözleşmesi, Arabuluculuk yahut Avukatlık Kanunu 35/a uygulaması yollardan uyuşmazlıklara en elverişli ve pratik çözümler sunmaya çalışmaktayız.     

İletişim

Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bir iş günü içerisinde size geri dönüş yapabiliriz. Aceleniz varsa, bizi şimdi arayın.

+90(312)427-72-20

iletisim@pak.av.tr Pzt – Cmt 09:00-18:00

Mesaj Gönder